Ana Sayfa / Genel / Whatsapp onaylanmış profil nasıl alınır?

Whatsapp onaylanmış profil nasıl alınır?

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Whatsap onaylanmış profil nasıl alınır?

Instagram, Facebook ve Twitter başta olmak üzere hemen her sosyal mecrada gördüğümüz doğrulanmış profiller özelliği yakın zamanda WhatsApp’a transfer edilecek. Bu özellik sayesinde işletme olarak WhatsApp’ı kullanan ve WhatsApp’ı destek hattı olarak kullanmayı tercih eden profillerin isimlerinin yanında yeşil tik işareti belirecek.

WhatsApp kısa zamanda çok yol kat etti. Cebe attığı farklı özellikler sayesinde artık WhatsApp bir anlık mesajlaşma uygulamasında çok daha fazlası. En popüler sosyal ağlar kadar aktif kullanılıyor ve kişisel iletişimde milyonlarca kullanıcı için köprü görevi görüyor. Hatta çoğu zaman kişisel iletişimin dışında ticari iletişim için de köprü vazifesini üstleniyor. Bunun farkında olan WhatsApp onaylanmış profil özelliği ile kullanıcıların doğru hesaplarla irtibatta olduğunu belirgin hale getirmek için yeşil tik sistemini kullanacak.

Diğer sosyal ağlardaki onaylanmış profil özelliğinin muadili olacak güncelleme sayesinde artık insanlar irtibata geçtikleri kişilerin gerçek mi ve güvenilir mi olduğundan haberdar olabilecek. WhatsApp, onaylanmış profil sahiplerine ekstra olarak çalışma saatlerini belirtme ve otomatik yanıt gibi işlevsel özellikler de sunacak.

Şimdilik sadece WABetaInfo tarafından doğrulanan güncellemenin detayları hakkında maalesef yeterli bilgi yok. Özelliğin WhatsApp’ın Sıkça Sorulan Sayfalar içinde yer alması, yeni güncellemenin kısa süre içinde kullanıma sunulacağı ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Not : Mesaj alıntıdır. Buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Sohbet

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
sohbet odaları sohbet geveze.org ayva

Sohbet

Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum Teknoloji Forum sohbet odaları bizimmekan Kadınlar Mekanı Sağlık Forum