Ana Sayfa / Genel / Söyle Sohbet Odaları

Söyle Sohbet Odaları

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Söyle Sohbet Odaları

Artık mesajlaşmak , diğer sanal ortamlar da yazışmak yetersiz olmaya başladı . Birbirimizin yüzünü görerek canlı bir şekilde sohbet etmek daha çok tercihimiz olmaya başladı . Fakat çoğumuz birbirinden uzakta yaşıyor veya yeni arkadaşlıklar kurarken birbirimizi görerek sohbet etmek istiyoruz . Bu da çoğu zaman mümkün olmuyor . Ama yeni yeni yayılmaya başlayan Canlı sohbetler sayesinde kamera açıp karşımızdaki insanlarla yüz yüze konuşabiliyoruz . Hatta bunun bir sınırı bile yok . İstersek saatlerce aralıksız konuşabiliriz . Bu da tabii çoğumuzun işine geliyor . gerek yeni insanlarla tanışmak olsun gerekse tanıdığımız insanlarla yüz yüze görüşmek hem daha rahat ve kolay hem de tanışma veya konuşma açısından daha iyi oluyor . Yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan soyle sohbet odaları herkesin heyecanla kullanmak istediği bir araç haline geldi .  İnternet tutkunlarının yeni gözdesi olan canlı chat çoğu site tarafından tercih edilip kullanıyor . Soyle sohbet odaları sadece internetle kalmayıp telefonda da kullanılmaya ve büyük ilgi görmeye başladı . Özellikle işitme engelliler için çok büyük bir avantaj .

Bildiğimiz gibi maalesef konuşma ve işitme engellilerin çoğu okuma yazmaları olmadığı için sosyal ortamdan arkadaşlarından kopuk bir halde oluyorlar . Çünkü el işaretleri var onların ve bunu yazıya dökmeleri birbirlerine anlatmaları veya telefon açıp konuşmaları mümkün olmuyor . söyle sohbet ise onlara büyük bir kolaylık sağlıyor . Sosyal ortama bağlıyor onları . Hatta tıpkı konuşma dilinde ki gibi el işaretleri de şehirlere göre bir nevi şive farklılığı gösteriyor . Sosyal ortama adapte oldukları gibi bu sayede birbirlerinin el işaretlerini de öğreniyorlar . Birbirleriyle iletişim kurabiliyorlar . Çok uzak mesafeden telefonla konuşamasalar bile canlı chat sayesinde sevdikleriyle arkadaşlarıyla görüşebiliyorlar . söyle sohbet odaları ile gün geçtikçe hayatımız da daha da önemli yer kaplayacak gibi görünüyor.

sohbet

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Sohbet

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

2 Yorumlar

  1. Söyle sohbet odaları gelsene.net bünyesinde bu kadar kolay ve hızlı yayılacak ve bu kadar kaliteli ve başarılı sohbet ortamı yaratacakları kimin aklına gelirdi? Yürüdüğünüz yol aydınlık olsun. Sohbet odaları atamalarının hakkını veriyorsunuz. Başarılar dilerim.

  2. saolun başarılı bir yazı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
tasarim81 teknoloji perakendezincirleri otomatlistesi marka-listesi kozmetikkisiselbakim hizmet-sektoru giyim-aksesuar dekorasyon-sitesi caferestoran Sohbet Sohbet