Ana Sayfa / Genel / Sohbet ve Eğlence
Eglence-ve-sohbet-odalari
Eglence-ve-sohbet-odalari

Sohbet ve Eğlence

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Merhaba Değerli Okurseverler. Ben Süleyman bu günkü makalemde  sizlere sohbet ve eğlence‘nin tek adresini vereceğim. İyi okumalar dilerim

Eğlence’den kastımızı açalım’da önce şöyle ki ; Eğlence’den kasıt elbette bir sohbet sitesinde bulunmasını istediğiniz ortamın size yakın hissettiğiniz insanların ve yarışabileceğinizi düşündüğünüz kişilerin yarışma ve oyun kanallarında kim daha hızlı? yada klavyede sohbet ve chat olarak en hızlı kim ? gibi soruların cevabını verir.

Bunuda geçtim Helper olan arkadaşlar bilir ki kendilerine burdan selamlarımızı gönderiyoruz. Sağolsunlar help kanalında user ve gerekli durumlarda admin’lerin ufakta olsa unuttukları komutları veya kod’ları hatırlatmak ve yardımcı olmak için varlar. Bu arada kısaca helperların amacını anlatmış olduk 🙂 Helper arkadaşların’da yarışmış olduğu “svsdesk” ismi ile geçen yarışma kanalı var ki en zoruda budur. Komutları cevap olarak hızlı bir şekilde yazmanız gerekiyor. Ama helper’ları izlemesi ayrı bir zevk oluyor hemen konumuza dönüyoruz Sohbet ve eğlence‘yi anlatıyorum. Eğlence’den kastımız budur değerli okurseverler yani sadece sohbet ve chat için değil maksat eğlence olsun diye’de oyun ve yarışma kanalların’da izleyip , yarışabiliyorsunuz. Aylık ödülleri var en çok puan toplayan arkadaşlar Top10 Komutu ile ilk sıralara yerleşip kendi nicklerini görebiliyorlar. Ee herşeyi birleştirirsek bu konununda hakkını vermiş oluyoruz eğlence ve sohbet ikisi bir arada sadece burada olmuş oluyor. Okuduğunuz için Teşekkür ederiz … Bir Sonraki makalemizde görüşmek dileği ile hoşça kalın.

Bir önceki konumuz olan Kaliteli Sohbet isimli makalemizi de okuyabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Han

WebMaster,Teknoloji Uzmanı,Futbol Delisi Olan bu arkadaş Turkcell ve Türk Telekom gibi Şirketlerde 2 Yıl Çalıştı. Teknoloji Uzmanlığı Sertifikasını ve İletişim Danışmanlığı Sertifikasını Aldıktan Sonra Rahatladı. Şimdi İse Teknoloji ve WebMaster'lığı çok yakından takip ediyor! :)

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

2 Yorumlar

  1. Çok başarılı bir yazı teşekkürler.

  2. Başarılar dileriz. Sitenizi takip ediyorum Yazıların devamını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
tasarim81 teknoloji perakendezincirleri otomatlistesi marka-listesi kozmetikkisiselbakim hizmet-sektoru giyim-aksesuar dekorasyon-sitesi caferestoran Sohbet Sohbet