Ana Sayfa / Genel / Siber Sohbet

Siber Sohbet

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Siber Sohbet

Siber Sohbet denince aklımıza şu eskilerde çok popüler olan ve binlerce kullanıcı olan Siber Sohbet sitesi gelmektedir. Zamanında, Siber sohbet odalarında muhabbet ve chat yapmak herkese nasip olmazdı. Giren ve kanallarda yetkili olan insanlar çok elit insanlardan seçilirdi ve kanallarda yetkili olacak olan insanlardan ücret istenirdi. Gerek yönetici olmak gerekse sunucu yardımcılığı görevlerinde ciddi paralar dönerdi.

İnsanlar bu sitelere neden girip para ödüyor diye kendime sorar dururdum. Ama sonradan öğrendim ki, insanlar egosu için ya da kendini tatmin etmek için her yola başvuruyordu. Bunlardan birisi de Siber sohbet odaları adındaki siteydi. Bu site gerek yöneticileri gerekse kullanıcıları başta olmak üzere çok mükemmel bir yönetim kadrosuna sahipti ve her zaman kullanıcılarını ön planda tutarak onlara saygı çerçevesinde yaklaşırlardı. Aklınıza Siberalem sohbet sitesi gelmesin. Bu Siber Sohbet çok farklı bir siteydi. Bu sitede oyun ve radyo kanalları olmak üzere, bedava sms yollayabileceğiniz bir bot mevcuttu. Ancak daha sonra bu botu kaldırdılar. İnsanlardan çok tepki gördüler ama gelişen teknoloji ile buna gerek kalmadı.

Profil sistemleri ve sosyal ağlar bu gibi siteleri biraz sollayarak zirveye çıktı. Bu sitelerde artık insanlar fotoğraf paylaşabiliyor, arkadaş edinebiliyor ya da daha farklı paylaşımlar yaparak farklı insanlarla tanışıyorlar. Siber Sohbet odaları da biraz geride kaldı ama kendisini zamanla toplayarak o da sosyal platformlar gibi zirveye çıkacaktır ya da zirveye yakın bir seçenek haline gelecektir. Sizleri de Siber sohbet odalarına bekliyoruz. Bir önceki yazımız olan Gabile Sohbet Odaları isimli konumuzu okuyabilir ya da sohbete bağlanabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Sohbet

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
tasarim81 teknoloji perakendezincirleri otomatlistesi marka-listesi kozmetikkisiselbakim hizmet-sektoru giyim-aksesuar dekorasyon-sitesi caferestoran Sohbet Sohbet