Ana Sayfa / Genel / Sesli Sohbet Odaları

Sesli Sohbet Odaları

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Sesli Sohbet Odaları

İşin aslı eski bir sesli sohbet sevdalısı olarak açmış olduğum bu site yeniden düzenlenerek, eski konuların silinerek, tertemiz bir sohbet platformu sitesi olarak yayın hayatına devam etmeye başlamıştır. Çok uğraştık fakat bu sesli chat sohbet siteleri bambaşka bir dünya, rekabet çok yoğun, illegal yöntemler kullanan insanlar, bir sürü düzenbaz topluluğu, durumda böyle olunca siteyi yeniden inşa etmeyi planladık ve yeniden inşa ettik. Peki,  şimdi  bu yazıyı neden yazdın derseniz, merak işte, bu konu üstünde çok nadirde olsa aklıma bir şeyler takılıyor ve araştırıyorum, böyle bir başlık da  yazı yazmaya karar vermeme de işte tamda bu yüzden kaynaklanıyor. Google‘a sohbet ya da chat yazsın da  karşısına bu site çıksın.. Bu tam tamına saçma sapan bir arama terimleri zincirinin nedeni, amacı, kısacası ziyaretçiyi bilgilendirme yazısı olacak.

Şimdi gelelim konumuzun derinliğine, kim neden Google arama butonuna “chat” “sohbet” “sohbet odaları” yazarak arama yapsın, öyle ya resmen devrik bir cümle de sayılabilir. Yani, chat sohbet siteleri yazıp da arama yapsa diyeceğim ki muhabbet edecek bir mekan arıyor, doğru arama, bir sürü de bu tip siteler mevcut olduğundan sizin sitenize düşme ihtimali çok zayıf. Bu yüzden siteniz ile ilgilenmeli, makale, yazı-içerik eklemeli ve sitenizi daima güncel tutmalısınız. İnşallah Google sitenizi sever ve sitenizi üst sıralara taşır. Çalışmalarınızda başarılar dileriz 🙂 Umarım faydalı bir makale olmuştur. Okuduğunuz için teşekkürler.

338701298d91e3d95de75b82f617fa6d

gelsene

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Sohbet

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
Sohbet Sohbet
Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum Genel forum Teknoloji Forum forum trabzon Kadınlar Mekanı Sağlık Forum