Ana Sayfa / Genel / Omegle Sohbet

Omegle Sohbet

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Bir süredir kullanılan fakat az kişi tarafından bilinen ve gün geçtikçe de herkesçe kullanılıp tavsiye edilen bir araç ” Omegle Sohbet ” Birbirinden uzak insanların canlı konuşmak istediklerinde başvurdukları hatta annesi babası çalışan bebeklerin çocukların annelerini babalarını görme fırsatı buldukları bir iletişim aracı hatta daha da öte mucizevi bir şey . Düşünsenize deli gibi özlediğiniz , konuşmak istediğiniz kişi yanınızda olmasa da anında onun yüzünü görebiliyor ve sesini duyabiliyorsunuz . Artık mesajlaşmak , özlediğimiz kişilerin sesini duymakta yetmediği için insanlar bu iletişim şekline başvurmaya başladılar . Hemen hemen her site de açılan Omegle Sohbet Odaları gerek yeni arkadaşlıkların başlangıcı gerekse sevdiğiniz özlediğiniz insanlarla özlem giderme amacıyla kullanılan bir yöntem haline geldi . Eskiden pek bilinmese de ve pek yaygın olmasa da yeni yeni yaygınlaşmaya başlıyor ve herkes tarafından sıkça kullanılıyor . İnsanlar artık mesaj atmak , aramak yerine bunu kullanıyor çünkü yüz yüze konuşmak daha cazip geliyor  . Bunun için yeni uygulamalar da çıkmaya başladı . Adeta programcılar birbirleriyle yarışır halde oldular . Görüntü kalitesinin yüksek olması , iletişimin kolay olması , konuşurken konuşmanın kesilmemesi için her gün yeni uygulamalar güncellemeler yapılıyor .

Bunun için telefon markaları da birbiriyle yarışır oldular . Ön kameranın görüntü kalitesinin olması telefonda canlı sohbet için program olması bakımından öz veriyle çalışıyorlar .

Özellikle de arkadaş sitelerinde kullanılan bu sohbet sistemi ve iletişim şekli artık sadece arkadaş edinmek değil aile , arkadaş , akraba ile görüşmek için de kullanılıyor . Bana öyle geliyor ki birkaç yıl içerisinde telefon görüşmeleri , mesajlaşmalar yerini canlı sohbete bırakacak . Bu kadar kısa sürede tutulan bu iletişim kaynağı kolay kolay yerini başka bir şeye bırakmayacak gibi görülüyor .

orta-1 sohbet

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Sohbet

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

10 Yorumlar

  1. bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı

  2. Bu siteyi çok beğeniyorum. Makaleler için teşekkürler çok faydalı…

  3. bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı

  4. daha da çok bilgilendirici yazılar istiyoruz…

  5. Çok başarılı bir yazı teşekkürler.

  6. Son derece yaratıcı ve orjinal yazılar makaleler, hızlı ve etkin konular.., yakın ilgi ve alaka, mükemmel kullanıcı karşılama ve yardımları… daha başka ne söylenebilir ki ? Elinize sağlık

  7. detaylı bir anlatım olmuş teşekkürler.

  8. Bende sitenize katkıda bulunmak isterim. 🙂

  9. bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı

  10. Selam paylaşımlar harbiden çok hoşuma gitti. saolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
tasarim81 teknoloji perakendezincirleri otomatlistesi marka-listesi kozmetikkisiselbakim hizmet-sektoru giyim-aksesuar dekorasyon-sitesi caferestoran Sohbet Sohbet