Ana Sayfa / Genel / mIRC Siteleri

mIRC Siteleri

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

mIRC Siteleri denince aklımıza Khaled-Mardam Bey ‘in yapmış olduğu sohbet client programı gelmektedir. Bu programı daha sonra bir çok sunucu kendisine göre düzenlemiş ve v1 v2 v3 diye versiyon geliştirerek ya da bir takım özellikler ekleyerek kullanıcılarını sohbet sunucuları ile buluşturmuşlardır. Şu zamanlarda artık mIRC kullananlar azalmakta ve yerini Mobil Kullanıcılar almaktadır.

Mobilden giriş yapan kullanıcılar her zaman bir adım öndedir. Çünkü kendilerine bir çok hizmet sunulmaktadır. Diğer kullanıcılardan ziyade, mobilden giren kullanıcılar atılmaz, korumalardan etkilenmez ve kanallarda öncelik tanınır. Web kullanıcıları da aynı şekilde özelliklere sahiptirler. mIRC Siteleri eskiden çok popülerdi ancak sosyal medya siteleri ve diğer sohbet kanalları bu seçeneği biraz pasif hale getirdi. mIRC Kullanarak sohbet sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki makalemizde Sohbetim Sohbet Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Sohbet

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

5 Yorumlar

  1. bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı

  2. Son derece yaratıcı ve orjinal yazılar makaleler, hızlı ve etkin konular.., yakın ilgi ve alaka, mükemmel kullanıcı karşılama ve yardımları… daha başka ne söylenebilir ki ? Elinize sağlık

  3. saolun başarılı bir yazı…

  4. Çok faydalı bir yazı olmuş. Bilgilendirme için teşekkürler.

  5. Kullanımı çok kolay, tasarımlar herkese uyacak konseptlerde. Fakat daha önemlisi yapılan işin arkasında duran bir sistem kurulmuş. Bir telefonla aklımdaki sorulara yanıt alıyorum ve çözüm üretiyoruz. Ulaşılabilir olması en önemli konu bence. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
sohbet odaları sohbet geveze.org ayva

Sohbet

Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum Teknoloji Forum sohbet odaları bizimmekan Kadınlar Mekanı Sağlık Forum