Ana Sayfa / Genel / Merhaba Dünya, Merhaba Sevgi Diyelim Mi..?

Merhaba Dünya, Merhaba Sevgi Diyelim Mi..?

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!
1331

Merhaba Dünya, Merhaba Sevgi Diyelim Mi..?

Bak yağmur yağıyor temizliyor herşeyi, Mevlana’nın bir sözü “Dünyâda nice diller var; ama hepsi de mânâ bakımından bir; kapları kırıp döktün mü su, bir olur gider.” o zaman dur diyelim tüm nefret ve acılara hadi bugün yeni “kendimizi” bulalım, yeniden başlayalım hayata ve tüm varoluşu sevmeye kucak açalım. Hiç birimiz suçlu değiliz aslında sadece bilemedik birbirimizi sevmeyi..

El ele tutuşarak, birlikte olabilmek varlığımızı ve gezegenimizi iyileştirir. Insani değerleri uyandırmak, ruhlarımızda iyi niyetlerimizi teşvik ederek ve destekleyerek tüm insanlar sevgi de işbirliği sohbet ortamı kurabiliriz.
Özellikle dünyada sonsuz değerler ve iyi duygular yoluyla yeniden bir araya gelebilir tüm Dünya sevgide birleşebilir el ele huzur içinde yaşayabiliriz, buna yürekten inanıyorum.

Nasıl mı; Sistemde ki bizi biz olmaktan çıkaran sesleri değil, Kendi ruhumuzu dinleyelim. Dünya’ya geldiğimizde nasıldık biz sonradan kötülüğü öğrendik. Hepimiz özümüzde çok iyiyiz ve ayrıştırmadan birbirimizi sevebiliriz. Dünya’yı hangi savaşın güzelleştirdiği görüldü ki biz bu duyguyu besleyelim. Dünya’yı güzelleştiren Sevgi-sevgi-sevgi ..Bir düşünün bugün diğerimizin acısı bizi yıkmıyormu, tanımadan ön yargıda bulunmak bir takım düşüncelerin elinde kukla olmaktan öteye gitmez. Ne zaman kendimizi farkedecek ve kendi yolumuzu bulacağız işte o zaman bu Dünya ve biz Cennet’i bulacağız..

Haydi bakalım herkes yazsın BARIŞ dileklerini rengarek kağtlara ..
Sevgilerimle..

Bir önceki makalemiz olan Alışveriş Hastalığı Neden En Çok Kadınlarda Görülüyor..? isimli yazımızda, kadınların aışveriş zevkleri ve alışveriş çılgınlıkları hakkında bilgiler verilmektedir.

1331
Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında MyLowe

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

12 Yorumlar

 1. saolun başarılı bir yazı…

 2. detaylı bir anlatım olmuş teşekkürler.

 3. Açıklayıcı Bir Yazı Olmus emeklerine Saglık 🙂

 4. Son derece yaratıcı ve orjinal yazılar makaleler, hızlı ve etkin konular.., yakın ilgi ve alaka, mükemmel kullanıcı karşılama ve yardımları… daha başka ne söylenebilir ki ? Elinize sağlık

 5. Merhaba sitenizi biraz daha güncel tutmanız gerekiyor onun dışında başarılı bir site.

 6. Abdullah ARI

  Elinize sağlık bilgilendirici bir yazı.

 7. detaylı bir anlatım olmuş teşekkürler.

 8. Güzel paylasiminiz icin cok teşekkür ederim.Birlik ve beraberliğe en cok ihtiyacimiz olduğu bu günlerde insanlar millet olma bilincine sahip olarak birbirlerine sahip çıkmalı ve her zaman birbirlerine destek olmalıdır. Dayanışma, toplumda birlik ve beraberliğin sağlanmasında büyük önem taşımaktadır. Her birey kendisini düşündüğünde yardıma muhtaç olan kişilere kimse yardım etmediğinde toplumda birlik ve beraberliğin sağlanabilmesi mümkün değildir.İnsanlar toplum içerisinde her zaman birbirlerini eleştirir, birbirlerine saygı göstermezler ise bu toplumdaki inşa ilişkileri bozulacak ve toplumda huzur kalmayacaktır. Huzurun bulunmadığı toplumlarda yaşamak, huzurlu toplumlara göre çok daha zordur.Yaşadığın dünyaya bak; Yüce Allah, hangi eserini sevginin kucağında büyütmemiş? ” Neden okşamak ve kucaklamakla gidilecek yere, tekme ve tokatla erişmeyi tercih edesin? ”
  (hz.mevlana)

 9. Kullanımı çok kolay, tasarımlar herkese uyacak konseptlerde. Fakat daha önemlisi yapılan işin arkasında duran bir sistem kurulmuş. Bir telefonla aklımdaki sorulara yanıt alıyorum ve çözüm üretiyoruz. Ulaşılabilir olması en önemli konu bence. Teşekkürler.

 10. Son derece yaratıcı ve orjinal yazılar makaleler, hızlı ve etkin konular.., yakın ilgi ve alaka, mükemmel kullanıcı karşılama ve yardımları… daha başka ne söylenebilir ki ? Elinize sağlık

 11. Merhaba sitenizi biraz daha güncel tutmanız gerekiyor onun dışında başarılı bir site.

 12. Sohbet siteleri kategorisinde bence en güzel site burası. Elinize sağlık arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
sohbet odaları sohbet geveze.org ayva

Sohbet

Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum Teknoloji Forum sohbet odaları bizimmekan Kadınlar Mekanı Sağlık Forum