Ana Sayfa / Genel / Facebook Sohbet

Facebook Sohbet

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Makalede dikkat edilmesi gereken anahtar kelimeler neler ;

Makale yazarken en önemli unsur başlık ve içerikte anahtar kelimelerin vurgulanması ve bu anahtar kelimelerin yazdığınız yazı içerisinde en az bir kaç kez tekrarlanmasıdır. Google bu anahtar kelimeleri süzerek sizin yazmış olduğunuz makalenizi o kategoride indexleyecektir. Facebook Sohbet kelimesi de oldukça zor bir kelimedir.

 

Makalelerle anahtar kelimeler seçilirken bu kelimeler konu içerisinde en önemli kelimeler olmalı ve konunun amacında bu harfler de eklenmelidir. Bu kelimeleri istediğiniz renkte yazabilirsiniz ancak bizim tavsiyemiz STRONG yani koyu renk’tir. Yazı yazı içerisinde üçü geçmeyecek şekilde ana sayfaya ya da konulara link vermelisiniz. Bunlar hem makaleyi destekleyecek hemde yazı index hızınızı arttıracaktır.

 

Makalede anahtar kelime kullanmasam olur mu?

 

Makalede anahtar kelime kullanmak zorunda değilsiniz. Ancak kullanırsanız daha iyi olur. Akıcı bir makale ve düşüncenizi ve ya günlük yazarken anahtar kelime kullanmak zorunda değilsiniz. Bu  tamamen amaca odaklılık ile alakalıdır. Amacınız sadece yazmaksa herhangi bir beklentiniz olmayan yalnızca kendi iradenizle bir şeyler paylaşmak yazmaksa kendi özgü bir sitil oluşturup o kalıpta gidersiniz. Ancak bir site sahibi iseniz ve sohbet kelimesinde  seo çalışması yapıyor iseniz makaleleriniz de bunlara dikkat etmelisiniz. Çünkü yapmış olduğunuz veya yaptırdığınız seo çalışmasını desteklemek acısından bu sohbet makaleleriniz önem taşır.

Sonuç olarak makale yazarken  anahtar kelime kullanmak seçim işidir. Google bu konuda hassasiyetiniz her zaman ön planda tuttuğunu da unutmayalım arkadaşlar.

Örnek olarak bir Facebook Sohbet  sitesi için yapılan seo çalışmasında zengin yazılar makalelerde Google indexi daha hızlı olacaktır ve her zaman üst sıralarda olmanızı sağlayacaktır.

 

Makalemin daha çok okunmasını nasıl saglarım

Yazılan makalelerle yazan kişinin en çok istediği şey yazmış olduğu yanının gerçek okuyucular tarafından okunması ve yorumlanmasıdır. Bunu sağlamak için her ne kadar özgün ve içtenlikli yazılar olursa olsun hiçte kolay değildir. Öncelikle yazmış olduğu bir blog sayfasının seo ayarları yapılmış Google tarafından indexlenmiş belirli aşamaları geçmiş bir sayfa olmalıdır.

sohbet

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Sohbet

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
sohbet odaları sohbet geveze.org ayva

Sohbet

Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum Teknoloji Forum sohbet odaları bizimmekan Kadınlar Mekanı Sağlık Forum