Ana Sayfa / Genel / Erkekler Neden Aldatır?

Erkekler Neden Aldatır?

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!
7

Erkekler Neden Aldatır?

Merhaba değerli okurlarımız ve saygı değer üyelerimiz başlığımızdan da anladığınız üzere bugün ben sizlere erkeklerin neden aldattığına dair düşünce ve görüşlerimi  paylaşmış olacağım . Öncelikle Gelsene.Net ailesinde bulunan dostlarımın bu konudaki düşüncelerini sizlerle paylaşmak istiyorum… 

 

BayanTrip: ”Bende bu soruyu çok sordum ve araştırdım aileden ilgi görmeyen erkeklerin  çoğu  aldatmaya müsait 🙂 ve evdeki sorunlar tabi biz bayanların bitmez çekilmez dır dırı :-)” 

 

Almıla:Erkekler genelde kaçamak için yapıyor; bunu ya farklı bir şey yaşama isteği yada bağlanmazsam aldatmış sayılmam gibi düşünüyorlar sanırım. Çok sevgi ve ilgiden boğulanlar da var tabi bu da bir sebep olabilir (: ” 

 

Cilek:‘ Uyuz oldukları için :p” 

 

Lord:” Karakter meselesi; Bazıları ömürlük ister bazıları ise zevkine…” 

 

Doyumsuz bir nefsi vardır erkeğin; hep bana, hepsi bana… 

 

Hayatlarında ki kadın, Dünyanın en güzel kadını dahi olsa yinede  gözleri hep dışardadır… 

Nefislerine hakim olamazlar ne yazık ki, en önemli sebep budur.Erkeklerin çoğunluğu birlikte olduğu kadını aldatır. 

Zaman zaman sonu gelemez egolarının tatmini için zaman zaman ise erkek olarak kendilerini büyük gördükleri için olsa gerek…Ben erkeğim, yaparım gibi düşüncelere kapılan cahil erkeklerede denk geldik çoğu zaman belkide böyle rahatlatıyorlardı içlerinde bir yerlerde yaptıklarının doğru olmadığını anlatan vicdanlarını peki sustu mu o olmayan vicdanları ? Susmuş olabilir miydi ? 

Sadakat çok mu zor şeydi ? Birine, sadece bir kişiye bağlı olmak çok mu zordu?Haklıydılar belkide kendilerince çünkü her yiğidin harcı değildir tek bir kadının olabilmek sadece bir kişiye ait olmak. 

Peki bunda kadınların suçu yok muydu? Tabiki vardı, erkeklere ya çok değer verilir yada hakettiğinden az ve bilmediğimiz duymadığımız birçok neden daha… 

Bazı erkeklerde de çabuk sıkılma durumu vardır. Buda tipik ucuz erkek modelidir. İlk zamanlar aşığım, seviyorum ayakları… Zamanla mesafe başlar, uzaklaşır, sohbet bile etmez bir hale gelir ve ertesi gün başka bir kadının kapısında biter. 

 

Birde adam modeli vardır erkeğin tabi, onları unutmamak lazım.Üç beş tanede olsa varlar evet… Adamın dibidir onlar…Sever, sayarlar kadınlarını kıymet bilirler.Kendi kadınlarından başkasını gözleri görmez, el üstünde tutarlar  işte bu yüzden adamlık sıfatı onlara aittir… 

 

Hayatınıza anlam katacak olan ADAM’ınızı bulmanız dileklerimle (: 

Bir önceki makalemiz olan Mutlu Yıllar Facebook! isimli yazımızda Facebook‘un kuruluşundan bu güne kadar ki gelişmeleri kısaca anlatılmaktadır.

Keyifli okumalar.

7
Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Candy

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

20 Yorumlar

 1. Doğru bir yazı ama ben üzerime alınmıyorum 😀

 2. detaylı bir anlatım olmuş teşekkürler.

 3. Başarılar dileriz. Sitenizi takip ediyorum Yazıların devamını bekliyorum.

 4. Kullanımı çok kolay, tasarımlar herkese uyacak konseptlerde. Fakat daha önemlisi yapılan işin arkasında duran bir sistem kurulmuş. Bir telefonla aklımdaki sorulara yanıt alıyorum ve çözüm üretiyoruz. Ulaşılabilir olması en önemli konu bence. Teşekkürler.

 5. Bende sitenize katkıda bulunmak isterim. 🙂

 6. Merhaba web siteniz gerçekten çok güzel. sosyal medyada yazıyı paylaştım.

 7. Merhaba web siteniz gerçekten çok güzel. sosyal medyada yazıyı paylaştım.

 8. Konu Erkeklerin üzerinden yapılması bence tartışılmalı. Benim fikrim şu; Olaya ”Aldatmak,Aldatılmak” dediğimizde işin içine kişilik ve karakter giriyor. Sizlerde taktir Edersiniz ki, Karakrer ve Kişilik Sadece Erkekte yok. Meseleye Tek taraftan bakmak doğru değil diye düşünüyorum. Şu sloganı atarsak yerinde olur. ” Aldatanda aldatmaya yöneleninde kökü kurusun” Saygılarımla.

 9. Bu siteyi çok beğeniyorum. Makaleler için teşekkürler çok faydalı…

 10. Yazı çok hoşuma gitti ciddiyim..

 11. Çok başarılı bir yazı teşekkürler.

 12. Bu siteyi çok beğeniyorum. Makaleler için teşekkürler çok faydalı…

 13. Teşekkür ederiz sitenizi takip ediyorum.

 14. Başarılar dileriz. Sitenizi takip ediyorum Yazıların devamını bekliyorum.

 15. Kullanımı çok kolay, tasarımlar herkese uyacak konseptlerde. Fakat daha önemlisi yapılan işin arkasında duran bir sistem kurulmuş. Bir telefonla aklımdaki sorulara yanıt alıyorum ve çözüm üretiyoruz. Ulaşılabilir olması en önemli konu bence. Teşekkürler.

 16. Başarılar dileriz. Sitenizi takip ediyorum Yazıların devamını bekliyorum.

 17. Son derece yaratıcı ve orjinal yazılar makaleler, hızlı ve etkin konular.., yakın ilgi ve alaka, mükemmel kullanıcı karşılama ve yardımları… daha başka ne söylenebilir ki ? Elinize sağlık

 18. daha da çok bilgilendirici yazılar istiyoruz…

 19. Elinize sağlık yazılar için tşk.

 20. Guzel bir yazi olmus emeklerinize saglik boyle yazilari her zaman bekleriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
sohbet odaları sohbet geveze.org ayva

Sohbet

Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum Teknoloji Forum sohbet odaları bizimmekan Kadınlar Mekanı Sağlık Forum