Ana Sayfa / Genel / EKolay Sohbet Odaları

EKolay Sohbet Odaları

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

EKolay Sohbet Odaları

EKolay Sohbet Odaları diyince aklımıza, hani o seneler önceki Rahmetli Barış Akarsu’nun da konuk olduğu o eşsiz sohbet platformu aklımıza geliyor. Ben orada bir çok kez yönetimde bulundum Admin2 nicki ile ve sohbet ortamı gerçekten çok farklıydı. Arkadaşlıklar olsun, gerçek hayattaki buluşmalar olsun zaman çok keyifli geçiyordu ve oradaki arkadaşlık ortamını inanın hiçbir sunucuda bulamadım.

E-kolay ya da yeni adıyla EKolay siteleri, zamanında bir çok aktivite yapmış ve başarılı olmuştur. Gerek iş toplantıları gerek diğer buluşmalar için tercih edilen bir platform haline gelmişti. Tüm dünyayı bu platform üzerinden bir araya getirmiş olan EKolay sohbet odaları, sizlere her zaman ferah bir ortamda sohbet ve chat yapabilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 12 yıldır kesintisiz hizmet veriyoruz ve  her daim kalite standartlarını maksimum düzeyde tutmayı başarmış bir markahaline geldiğimizi de siz kullanıcılarımıza hatırlatırız.. Sohbet’e katılmak için herhangi bir üyelik yada özel bilgi gerekmez, rahatlıkla Sohbet kısmından bağlanabilirsiniz. Odalarımıza oyun odaları ya da radyo kanalları mevcuttur ve EKolay markasını sizlere aratmamaya çalışıyoruz. Bu bizim tek amacımızdır ve her zaman sizlerin öneri ve şikayetlerinizi değerlendirmek bizim için çok önemlidir.

Sohbet odaları ya da sohbet siteleri araması bu aralar çok popüler hale gelmiştir. Siteler kıyasıya rekabet içindedirler ve EKolay Sohbet Odaları ile alakalı hiçbir yazı ya da link bulunmamaktadır. Haliyle bizde böyle bir yazı yazarak EKolay hakkında internet ortamında birşeyler arandığında, kullanıcıların bilinçlenmesini sağlamalı ve onları doğru adreslere ya da konulara yönlendirmeliyiz. Kullanıcıları ne kadar çok sitede tutar ya da konu okumalarını sağlarsak, ziyaretçi birdahaki gelişinde sitemizde daha fazla zaman geçirecek ve bu olay da sitemizi popüler hale getirecektir.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Bizimle Güzel isimli konumuzu da okuyabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaş & Destek ol!

Hakkında Sohbet

Bu habere de bakabilirisiniz

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Merhaba saygılı değer Ankaralılar sizlere açmış olduğumuz yeni sohbet ve chat sitemiz …

yorumlayın

  1. detaylı bir anlatım olmuş teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla
Sohbet Sohbet
Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum Genel forum Teknoloji Forum forum trabzon Kadınlar Mekanı Sağlık Forum