PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Evladın Babaya Yardımı

Maltus
17.Haziran.2019, 20:24
<div id="post_message_402857"><blockquote class="postcontent restore "><i><b><span style="font-family: Comic Sans MS"><font color="Sienna"> Ülkenin birinde yaşlı bir adam yaşardı.. Patates ekini için bahçeyi bellemesi gerekiyordu, ama, ama bu çok zor bir işti.. Tek oğlu olan David ona yardım edbilirdi ama o da hapisteydi.<br /> Yaşlı adam oğluna bir name yazdı ve sorunu açıkladı.<br /> Sevigili David,<br /> Patates bahçemi balleyemeyeceğim kendimi çok kötü hissediyorum. Bahçeyi kazmak için oldukça yaşlı sayılırım. Burada olsan bütün derdim bitecekti. Biliyorumki sen bahçeyi benim için hallederdin.<br /> Sevgili Baban<br /> Bir kaç gün sonra oğlundan bir name aldı.<br /> Babacığım, <br /> Allah aşkına bahçeyi kazma. Ben oraya cesetleri gömmüştüm.<br /> Sevgili David<br /> Ertesi gün sabaha karşı FBI ve mahalli polis çıkageldi ve tüm sahayı kazdı ama, ama hiçbir cesede rastlamadılar. Yaşlı adamdan özür dileyerek gittiler. Aynı gün yaşlı adam oğlundan bir name aldı.<br /> Babacığım,<br /> Şimdi patatesleri ekebilirsin bu şartlarda yapabileceklerimin en iyisini yaptım.<br /> Sevgiler David...</font></span></b></i>