PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dostuma

Maltus
17.Haziran.2019, 20:24
<div id="post_message_412993"><blockquote class="postcontent restore "><font color="DarkOrchid">DOSTUMA .. <br />Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak istersen beni ara.. <br />İki elim kanda olsa gelirim, sıkıntını yok ederim..<br />Bir gün ağlayacak gibi olursan da ara beni..<br />Seni belki güldüremem ama, söz veriyorum senle beraber ağlayabilirim..<br />Bir gün uzaklara kaçmak istersen beni aramaktan çekinme..<br />Seni belki durduramam ama, senle beraber koşabilirim..<br />Bir gün yüksek bir köprüden atlamaya kalkarsan da ara beni..<br />Seninle beraber atlayamam ama, aşağıda bekler, seni tutabilirim..<br />Bir gün herhangi bir konuda kararsız kalırsan ara beni..<br />Seni senden çok düşünür, sana fikirler verebilirim.. <br />Bir gün kimseyi dinlememeye karar verirsen de ara beni..<br />Ağzımı açmayacağımı, söylemediklerini bile dinleyeceğimi bil..<br />Bir gün beni üzdüğünü düşünürsen de çekinme, tekrar ara beni..<br />Göreceksin, sana kıyamam, kızamam, üzemem seni.. <br />Bir gün beni ararsan ve benden bir karşılık alamazsan..<br />Söz ver : O vakit sen ulaşmalısın bana..<br />Çünkü, o an bir meleğe ihtiyaç duyduğumu bilmelisin..<br />Seni Seviyorum Dostum ... <br />DOSTUMA ...<br /></font>