PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ağlayan Bir Kız Gördüğünüzde Acımadan önce 10 kere Düşünün

Maltus
17.Haziran.2019, 20:23
<div id="post_message_149015"><blockquote class="postcontent restore "><font color="Red">gittik okulun en güzel kafesine.ben hala şaşkındım. <br />oturduğumuzda ne konuşacağımızı planlıyordum.köşede <br />sessiz milletten ırak bir yere oturduk.karşılıklı.. <br />ben tebessüm ettim, gözlerinin içine baktım..tanrım... <br />hala güzel ...sonra sözcükler planladığım gibi ağzımdan dökülmeye başladı.. <br />&quot;ben seni seviyorum,senin mutluluğun için herşeyi yaparım. <br />eğer ayrılınca mesut olacaksan sein için zevkle ayrılırım, <br />seni üzecek hiçbir şey yapmam..&quot;hala gözlerinin içine bakıyordum.o güzel gözleri.. <br />2 dk dinledi, tam o sırada gözleri dolmaya başladı, çok şaşırdım. <br />3 yıldır hiç ağladığını görmemiştim.onu hiç ağlatmamıştım.. <br />bu kadar acıklı ağlayan biri daha olamaz heralde..ses yok !..sadece gözlerini kırptığında dökülen bir kaç damla göz yaşı <br />ve binlerce kez öptüğüm dudaklarındaki tuhaf ifadeler...&quot;noldu ?&quot; dedim.. <br />3-4 damla göz yaşı döküldü gözlerinden..biraz daha sürerse ben de başlayacaktım ağlamaya.. <br />dediki : &quot;biriyle çıkmak için senden ayrıldım ama o beni kabul etmedi&quot;... <br />böyle anlarda vakit 3-5 saniye durur, mal gibi bakakalırsın, sonra yavaş yavaş anlamaya başlarsın. <br />benim daha ayrıldığımızdan bile haberim yokken o güzek kız başkalarıyla <br />görüşüyormuş.2 dk sonra olayın farkına vardım elimi felan tutmaya çalıştı <br />&quot; allah belanı versin&quot; dedim ve kalktım..kesinlikle güzel bir kız, kesinlikle acınası bir durumda <br />ağlıyor..ama kesinlikle masum değil..görenler ne düşüyordu acaba? 5 gündür sebep benle konuşmadığını anlamıştım ve <br />sonunda 3 yıllık bir birlikteliğin ne kadar boş olduğunu anlamıştım.. <br />kendine çok kızıyor bu zamanlarda şnsan, kendini mal gibi hissediyor.. <br />üzülüyor , kesinlikle üzülüyor, üzüntünün ne olduğunu anlıyor , ama <br />ben hala o kafedekilerin ne düşündüğünü merak ediyorum &quot;****e bak <br />kızı ağlattı gitti&quot; mi diyorlar, &quot; benim böyle bir kız arkadaşım olacak hiç ağlatrmıyım &quot; mı <br />diyorlar..eskiden olsa , bir kız ağlatana çok kızardım, artık ne yapayım ? <br />gözyaşları, aşk, birliktelik, yaşam, planlar felan herşey boş..herkes bu dünyada yalnız... <br />sadece anneleriniz var gardını düşürebileceğiniz, art kalan herkesten <br />bir yumruk beklemek lazım, ve ağlayan bir kız gördüğünüzde mal gibi acımadan önce 10 defa düşünmek gerek... <br /><br />Alıntıdır</font>