PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Bitti

Maltus
17.Haziran.2019, 20:22
<div id="post_message_23282"><blockquote class="postcontent restore ">Artık bitti. Yolun sonuna yaklaşmanın verdiği tuhaf kekremsi bir tat var ağzımda. Acı sanki her yediğim her lokma. Evet, sevgili, vakit ayrılık vaktini vuruyor. Saatler bizim için tükeniyor artık. Her şeyin bir sonu olmalı derdik ya hep, işte bak bizim sonumuz da bu şekilde bitiyor. <br />Çocuksu yaşanılan zamanlarımı geride bırakarak gidiyorum. Gidiyorum sana acı tatlı tüm hatıralarımı bırakarak. Gidiyorum sevgili… Bir yerlerde karşılaşır mı bu seven yüreklerimiz bilmiyorum tek bildiğim hala sevdiğim… Vakit içinde yok olmak en mantıklısı galiba ne dersin? Vakit içinde yok olmak… Kolay değil senden ayrılıp da bundan sonraki sensiz yaşamımı şekillendirmeye çalışmak. Zor be sevgili… Ama hani hep deriz ya, zor olan ne varsa biz başarıyoruz galiba. <br />Gidiyorum sevgili… Bu bir veda mektubu. Hasret adına ne varsa yanıma almadan gidiyorum sessizce. Gecelerin en kuytu yerlerinde saklanacağım bundan böyle. Ve seni de saklayacağım en kuytu köşesinde kalbimin. Görmesin kimse beni, yaşadığımı bilmesinler. Tarih eğer gerçekse beni de alsın içine tarih. Tarih olmak, yaşadığımın varsayılması… Benden sonraki nesillerin okuması… <br />Gitmeler zor gelir daima, kalanı geride bırakmak en zoru olsa gerek. Sen gidersin evet gidersin arkana bile bakmadan halbuki geride kalan ne düşünür ardından? Gitmeler de zordur halbuki geride kalan kadar acı çeker gidende. <br />Gidiyorum sevgili, acı çeksem de art dönülmez kararların alındığı ve dönülemeyecek yerlere gidiyorum. Senden çok uzaklarda olacağım, yaşadığımdan ve yaşadığından habersiz. Vakit da bize bu sonu hazırlıyor işte. Her aşk mesut sonla bitmez zaten. Bizimkisi kötü bitenlerden. Hoşça kal <br />Sevgili…