PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bazı Fiziksel Özelliklerimden Memnun Değilim Acil Yardımınıza İhtiyacım Var!

Montana
09.Haziran.2019, 00:41
<div id="post_message_4461529"><blockquote class="postcontent restore ">Selam arkadaşlar şimdi sizlere beğenmediğim fiziksel özelliklerimden bahsedeceğim vede sizin bana kendi imkanlarımla yardım etmenizi isteyeceğim.<br />Arkadaşlar kesinlikle ameliyat filan demeyin kendi yapacağım bir şeyler varsa onları söyleyin.<br />Yaşım-13<br />Şimdiden teşekkürler.d'd<br /><font color="Red">Beğenmediğim Fiziksel Özelliklerim;</font><br />'1-Burun deliklerim normalden biraz büyük ve burunumun ucunda toplaşma var.<br />(Sizden bu konuda beklediğim yardım ne yapmam lüzumlu ki burun deliklerim büyümesin ve ucu toplaşmasın.)<br />'2-Saçlarım dalgalımı, kıvırcıkmı bunu hala çozemedim ama kalın telli biliyorum ve uzadıkça kulaklarımın ustu, favorilerim[sizde faul ] ve ense bölgesi kıvrılıyor.<br />(Sizden istediğim yardım saç şeklim nedir ve bu kıvrılmalara karşı çıkabileceğim bir yöntem varmı bakım kremı vb. şeyler önerebilirsiniz.vede saçımı kalıcı olarak düz yapabileceğim bir yöntem varmı.)<br />3-Kulak memelerim çok büyük yani sarkıyo.<br />(sizden istediğim yardım kulak memelerimi bi krem filan yağ olsun bu tarz şeylerle veya ovalamayla filan küçültebilirmiyim.)<br />4-yüzümde bir morluk var nasıl oldu derseniz duvara vurdum ve iz kaldı hafif küçük ama ginede belli oluyo aradan sanırım 2,3 ay geçti ama morluk hala geçmedi.<br />(Bunun için kullana bileceğim bir malzeme varmı geçirmesi için)<br />[pembe krem kullanıyorum hafif geçirdi devam ediyimmi kullanmaya]<br />5-Saçlarım önceden çabuk uzardı şimdi ise geç uzuyor bunun nedeni ne ve hangi bakım kremini önerirsiniz çabuk uzaması için.<br />6-İse önceden çok yakışıklıydım şimdi ise o kadar yakışıklı hissetmiyorum kendimi.<br />(önceden kendime bakım yapardım saçımı yapardım ne biliyim büssürü şey yapardım çok yakışırdı şimdi ise o kadar yakıştığını düşünmüyorum.<br />profilime şu anki resmimi koymaya çalışacagım haklımıyım haksızmı siz karar verin..!<br />K'İ'B<br />Bana Bu Konuda Yardımcı Olan Herkese Gönülden Teşekkür Ederim.<br />Bana Yardımcı Olanlara İstedikleri Her Konuda Yardım Ederim.<br />Sağolun Vağrolun..!<br />Acil Cevap Verin Nolur..