PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanırım karşılıksız aşk Tavsiyelerinizi bekliyorum

MerliN
09.Haziran.2019, 00:32
<div id="post_message_4315482"><blockquote class="postcontent restore ">arkadaşlar öncelikle merhaba. ben 11.sınıf öğrencisiyim. bu yıl okula yeni 9lar geldi. ve sanırım olmaması gerek bişey oldu, aşık oldum resmen.<br /> şimdi konuya biraz daha açıklık getireyim. öncelikle ben bu kızı 2 aydır seviyodum. ama kesinlikle ona söylemedim. ama bu benim ondan hoşlandığımı biliyomuş. benim utanmamın etkisiyle 2 ay hiçbişey konuşmadık. ve 2 ay sonra, arkadaşlarla biraz içiyoduk yılbaşı gecesi. o cesaretle daha merhaba demediğim kıza uzun uzun &quot;seni seviyorum&quot; mesajı yazmışım. kız kısaca &quot;güzel şeyler yazmışsın ama elimden bişey gelmez&quot; gibi bi yanıt verdi. bende &quot;elinden bişey gelmiyosa tamam&quot; deyip konuyu kapatmıştım. ben hiçbişey yaşamadığım bu kızı çok çok seviyorum. sebebini bilmiyorum. beni seven 2-3 kız var bana açılan ama umrumda bile değiller. şimdi hergün okulda onu görüyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. lütfen tavsiyelerinizi söyleyin. napmalıyım?