PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seni Sevmiyorum artik dedi birakti

MerliN
09.Haziran.2019, 00:32
<div id="post_message_4534217"><blockquote class="postcontent restore ">Selam arkadaslar, 20 yasindayim ve 30 aylik bir iliski ani bire bitti. Yani söyle bitti. Ben almanyada yasiyorum ve kiz arkadasim Sinavlari bitince 2 ay icin türkiyeye memleketine gitti. Hersey normaldi ara sira normal olan kavgalarimiz vardi. Gelmesine 2 hafta kala beni birakti, olmuyor birbirimize uymuyoruz. Seni artik Sevmiyorum dedi. Pesinden kostum, geldiginde bulustuk ve tekrar dedi istemedigini. Ben yinede pesinden kostum 3 hafta. Gecen hafta dedim sen bana yüzde yüz sans vermicekmisin, seversin beni tekrar gercekten sans yokmu? yok dedi beni cok üzdün ve mutsuzlugumdan sevgim bitti dedi. Tamam dedim senin numarani ve face ini siliyorum ozaman dedim tamam dedi kapattik. Sonra Bir hafta boyunca aralika hep yazdi, sordu aradi ve arastirdi beni. Diskoya falan mi gidiyorsun, yeni birini mi buldun? Twitterde paylastigin yemegi kimle hangi kizla yedin öyle olaylar oldu. Kiskandigini ve sinirlendigini gördüm, ve bir hafta sonra dedim senin derdin ne niye ariyip yaziyorsun kafana takiyorsun beni hala bukadar? galiba ozledim seni biraz dedi bende dedim bu özlemek degil sen hala seviyorsun beni dedim.. ama yok diyor bir daha olmaz falanda filanda. Cok sinirlendim cünkü bana davranislariyla kiskanciyla ümit verdi. Neyse bulusalim ozaman yüzüme tekrar söyle dedim beni sevmedigini hayir dedi. Bulusamam seninle. Olmaz. Cok abartti bulusmamak icin ve sordum derdin ne ya? sevmiyorsan yüzüme söyle dedim. Dedi su an tam unutuyorum seni.. bir daha görürsem kopamam senden falan filan cok sacma olur bulusmamiz dedi. Tamam dedim beni birdaha arama dedim kapattik. Bu vaka dündü iste. Ama benim icim rahat etmiyor, sabah kalktim twitterde yazmis &quot;keske tekrar arabanda el ele otursak, bir yerde aş yesek yeni yerleri kesvetsek, ama cok gec artik&quot; yazdi.. ya bu nedemek ya, beni sevmiyormu gercekten? Baska bir tweet ise 2 gün önce söyleydi 'Aklimdan nasil ciksin, hala kalbimde ise..'<br /><br />Bende kafama koydum az sonra isten sonra evine gidecem disaridayim cabuk gel diye yüzüme söyle diye.. insallah gelir.<br /><br />Sizce bu beni gercekten sevmiyormu? Sevmiyorsa sebep öyle tweet ler yaziyo ve kiskandigini gösteriyo bana??? BANA NE OLURSUNUZ ACIL YARDIM EDIN