PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anlam veremediğim bir Aşk

MerliN
09.Haziran.2019, 00:31
<div id="post_message_3855070"><blockquote class="postcontent restore ">Benim vaka baya farklı ya.<br />Lise 2de başladım bu maceraya üniversiteye başladım hala devam ediyorum.<br />Ya ben onu seviyorum,o biliyor evet ama 5 yıl oldu hala o beni seviyor mu sebep böyle davranıyor anlamış değilim.<br />Seviyor desem bunca yıl illaki sevdiğini söyler diyorum.<br />Sevmiyor desem ne vakit birşey olsa karşılaşsak ya da yapmam gereken birşeyi yapmadığımda (doğum gününü kutlamam gerekirken kutlamam gibi) illaki bir yolla aklına geliyorum ve konuşuyoruz ediyoruz ama işte o kadar.<br />Biliyorum sevildiği için burnu kalktı ama bir erkek sevmediği kıza bu kadar gidip gelir mi ki ya..<br />(şimdi uzun uzun anlatmam gerekti neler olduğunu ama 5 yıla o kadar şey birikti ki anlatcak zamanlarımmm yok.)<br />Kısacası;<br />Bir erkek sevmediği halde 5 yıl gibi vakit geçmesine rağmen uğraşır durur mu..<br />Ben şöyle diyim seviyor diyorum kimi ama bir anda bir bakıyorum konuşmayı kesiyor kendine sonra da ulaşmak zor oluyor sanki sıkılmış gibi sonra sevmiyor diyorum benle ilgili konuşuyor felan ne biliyim işte..