PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İhanet ihanet ihanett

MerliN
09.Haziran.2019, 00:30
<div id="post_message_3043180"><blockquote class="postcontent restore ">Ben birini çok seviyorum . Sevmemem gereken birini...<br />Ayrılığın sebebi ihanet. Beni aldattı , defalarca hemde. Biliyorum benimde büyük hatalarım var. Affetmek gibi. En son yine beni aldattığını öğrendim ama buna rağmen bitirmedim aramızdakileri. İhanete katlandım.. Ne kadar canımı acıttığını burda kuracağım cümlelerle anlatmam imkansız. Bir süre böyle kalabildim. Daha sonra katlanmaz hale geldi bu durum. Ve sonunda ona hiçbişey söylemeden facebooktaki ilişki durumumuzu kaldırıp onu arkadaşlarımdan çıkardım. Bitti demeyi bile haketmiyordu. Bende bitti demedim , Canımı çok acıttı ama ben bitirdim bu sefer. Çevremdeki bütün herkesi tembihledim ismini söylememeleri onu bana hatırlatmamaları için. Unutmama yardımcı olmalarını istedim. Tabıkı herkes seve seve yardım etti bana. 3-4 ay geçti art döndü ! Barışmak istediğini söyledi. Kabul etmedim , unuttum seni dedim , çıkardım hayatımdan seni dedim. Yalan söyledim çünki böyle olması gerekiyordu. '' Seviyorsun '' hala ama gurur yapıyorsun dedi bana. Canın ne vakit dönmek isterse mesaj at dedi. Bende engelledim onu facebookta. Sanırım yaklaşık 2 hafta sonra ayrılığın üzerinden 1 yıl geçmiş olacak. Bunu söylediğim için kendimden nefret ediyorum. Ama ilk günki gibi aşığım. Şu sıralar ortak arkadaşlarımız onunla ilgili haberler getirip duruyorlar bana. Yine dönücek biliyorum. Bazen kendime nolur ki bi kez daha affetsem diyorum , En azından şu 3 ay tatilde bir araya gelelim , 3 aycıkta olsa mesut olayim. Sonra beni yine aptal yerine koyup aldatmaması için ayrılırım diyorum. Biliyorum çok saçma.<br /> Bu saaten sonra onun yüzünden can çekişiyormuş gibi hissettiğim yalnız soğuk geceleri unutamam. Unutmam ! Yastığımı başıma yaslayıp hıckırıklara boğulduğum geceleri .. Çareyi içkide sigarada aradığım lanet günleri .. Sıkıntıdan aş bile yiyemediğim güçsüzlükten bayılıp düştüğüm , hastalandığım günleri .. hiçbirini unutamam. Bidaha onunla mesut olamayacağımı bılıyorum. Ama gönlümü ondan alamıyorum..<br /><br />Kan revan içindeyim sanki..<br /><br /> Veee sizcee , Yeni biri unutabilmem için, yardımcı olabilir mi?<br />Etrafımda benimle ilgilenen kişiler var , ama bunun benim için doğru oldugundan emin değilimm. Sizce ne yapmalıyım ?