PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Himes-İnci den İnci-Himes e

MerliN
09.Haziran.2019, 00:29
<div id="post_message_1528704"><blockquote class="postcontent restore "><b>az once kapattik daha telefonu..sesin hala kulaklarimda..canim sevdiğim seninle saatlerce konussam dahi bana sanki saniyelermis gibi geliyor.doyamiyorum sesini duymaya seninle sohbet edip gulmeye..sanki butun dertlerim skintilarim yok oluyoo seninle konusrken..sanki dunyada hersey mukemmel uzulucek hicbisey yookkk,beni uzen insanlar yook,ozlediklerim yook,gozyasi yokk..oyle bi dunya yaratiyosunki benm icin hersey mukemmel..sadece sen ve ben variz orda ve sevgimiz ve kahkahalarimiz..sanki herseye sahip oldugumuz bi yerdeyiz..ama kimsenin bize ulasamadigi..birbirimize yetebildigimiz ama kaybolmamak icin simski sarildgimiz bi yerde..<br /><br />nasilda ozlemisim yaa..sesini sohbetini hele hele gulusunu..hani derizya birbirimize hep sen benim tek varlıgımsın diye...oleyiz.surekli bi romantizm yok bizim iliskimizde..bugun konusrken örneğin hem sevgilimle hemde en yakin arkadasimla konustum ben sanki.once birbirini ozlemis iki sevgili,snra kahkahalarla gulen,birbirleriyle dalga gecen eglenen dertlesen hayatlarini paylasan iki dost,sonra tekrar istikbal hakkinda hayaller kuran ve bu sefer geleceklerini omurlerini paylasan iki sevgili..sana soz veriyorum incim ben her zamn senin en yakin arkadasin en yakin sirdasin en yakin dostun olacagim,uzuntun uzuntum,kederin kederim,mutlulugun mutlulugum olacak..seni uzgun gorsem gulusunu art getirmek icin elimden geleni yapacagim..olurda yaninda olamazsam bana ne zamn ihtiyacin olsa ruzgar olup yagmur yagmur olup kar olup gunes olup gelecegim yanina ve saracagim seni simski..ama beraber oldugumuz surece yasadigin her ne varsa beraber yasayacagiz paylasacagiz hayatimizi.<br /><br />ben gercekten bazi seyleri ilk seninle ogrendim.bunlarin icinde en onemlileride uzakta olsanda guvenebilmek sevdigine..ben sana guveniyorum sevgilim hemde sonuna kadar..bana baktigin gibi kimseye bakmadigini beni ozledigin gibi kimseyi ozlemedigini ve kalbindeki yerimi baska kimseye vermedigini oranin sadece bana ait oldugunu ve oyle kalacagini..uzaktayz ama ben goruyorum senin goslerindeki yerimi..herzamanki gibi isil isil tekrar goslerin ask dolu bakiyorlar bana..ayni benimkiler gibi.sana ant ediyorumki askim iliskmizin ilk gununden beri ben bi kisiye bile sana baktigim gibi bakmadim ve seni goslerimle bile aldatmadim..bunu sende biliyorsun zaten soylememe gerek bile yokki..bizim iliskimizin en buyuk ozelliklerinden biri bu,sirrimiz bu belkide.kayitsiz sartsiz bi guven var aramizda..benim omrumun en gusel saatleri seninle gecti sevgilim..senden baska kimseyi istememki ben..uzaktayizya hani korkutmasin bu seni..seninde bana soyledigin gibi uzaklik degistirmez benim sevgimi degistiremez.omrum boyuncada degismeyecek sevgim,azalmayacak aksine hergun buyuyecek..yillarca beraber olcaz ya biz,omrum boyunca seni ilk gunku heyacanımla sevecegım .her sabah sana bi defa daha asik olarak uyanacagim ve askimiz hep bu heyecani yasasin bitmesin diye elimden geleni yapacagim..hatta elimden gelenin daha fazlasini..<br /><br />hani bi şarkı varya..aynen onda soledigi gbi ben senden ogrendim aski ve birini sevip onun olmayi..seni cok seviyorum ben..canimmmm sen benim ilk goz agrimsin sen benim ilk sevdamsin..bi tek sen varsin benim gonlumde sevgilimmm..bi tek sen varsin hayalimdee ruyalarimda...sen benim canim kanimsin ve ben nolursa olsun heep seninim incim seni cok sevıyorum der itirafımı noktalarım.bilen arkadaşlar zaten biliyor bilmeyen arkadaslar ıse ogrenmıs oldu.okuyan herkese teşekkurler.</b>