PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tut elimden

Cleric
09.Haziran.2019, 00:27
<div id="post_message_4506650"><blockquote class="postcontent restore "><div style="text-align: center;"><b><font color="Navy"><font size="2"><div style="text-align: center;">Baba tut elimden <br />Beni çocukluğuma götür hadi...! <br /><br />O küçük kıza götür beni baba! <br />Götür bir daha gelmeyeyim!<br /><br />Tut ellerimden baba tut...<br />Uçurumun kenarındayım... <br />İtildim... Düştüm düşeceğim! <br /><br />Baba yüreğim alazlarda <br />Yandı... Yanıyor! <br /><br /><br />Sevda çöl dedin... Dikkat et dedin... <br />Bir an için unuttum baba, sevdim! <br />Şimdi çöl ortasında yalnızlığımla susuyorum mutluluğa!<br /><br />Baba tut elimden ...<br />Beni çocukluğuma götür hadi... <br /><br />Acılar şımartmasın beni artık! <br />sen şımart! <br /><br />Uzaktaki hayallerimide al... <br />Beni sallayarak uyut... <br />Hayallerimden bir oyuncak yapıp <br />Başucumda tut... <br />Kayıp giden tüm hayallerimi tut baba! <br /><br />Olmayan hayallerin gölgesinde ağlamaktan yoruldum... <br />Çocukluk düşlerimi özledim... <br /><br />Götür baba... <br />-Beni çocukluğuma götür - </div></font></font></b></div>