PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ağlatan Mutluluk

Cleric
09.Haziran.2019, 00:27
<div id="post_message_3992163"><blockquote class="postcontent restore "><span style="font-family: Book Antiqua"><font size="3"><div style="text-align: center;">Çıksam şimdi güzelliğin gökyüzüne<br />Dolaşsam<br />Görsem bütün tanrısal sevgileri<br />Ölümsüzlüğün sofrasına bağdaş kursam<br />Ve anlatsam<br />Anlatsam o ağlatan mutluluğu<br />Bilmem inanır mı bana mavilikler<br /><br />Suskun bir coşkunun doruklarında<br />Pürköpük ve rüzgarlı<br />Bir ırmak kahkahasıydı gözyaşı<br /><br />Vivaldi böyle dinlenirmiş meğer<br />Mutluluk bile sensiz çekilmezmiş<br />Ben ki yaşamı toprak bilmiştim<br />Nice tohumlar ekmiştim bunca yıl<br />Geç anladım<br />Aşkın tohumu sensiz ekilmezmiş<br /><br />Sessizlik açarken zulüm bahçeleri<br />Gözlerinde bir anda dört mevsim<br />Her mevsimin güzelliğinde sen<br />Bunca ayrık ve diken içinden<br />Güle çıkmak işte budur desem<br />Bilmem inanır mı bana çiçekler<br /><br />İçimde sayısız denizlerin şahlandığı<br />O günü tarihlesem şimdi<br />Irmak ırmak çizsem zamanın yüzüne<br />Adına sonsuzluk desem<br />Ve her saniyesini o sonsuzluğun<br />An be an şiirleştirmek istesem<br />Bilmem inanır mı bana sözcükler</div><br /><br /><div style="text-align: right;">Adnan Yücel</div></font></span>