PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Birtanem……

Cleric
09.Haziran.2019, 00:27
<div id="post_message_4087240"><blockquote class="postcontent restore "><span style="font-family: Comic Sans MS"><font size="4"><font color="Magenta"><b><div style="text-align: center;">Bazen bakıyorum etrafa<br /><br />Nekadar mesut insanlar var<br /><br />Bunlara baktıkca,<br /><br />Ben bizi düşünüyorum..<br /><br />Neden bunlar kadar<br /><br />Olamadık bebegim,<br /><br />Neden biz mesut olamadık…<br /><br />Neden hep ağladık biz<br /><br />Neden isyanlardayız<br /><br />Biz sevdik ikimizi birtanem<br /><br />Ne yeminler ettik<br /><br />Ne sözler verdik<br /><br />Ayrılmıyacaktık birbirimizden<br /><br />Ama ama bir an geliyor<br /><br />Verdğin sözler gidip<br /><br />Tekrar başa dönüyoruz sevgilim<br /><br />Neden böleyiz sebep mesele neydi<br /><br />Bulamadık bu kavgalarimizi<br /><br />Düşünüyorum lüzumsuz kavgalar<br /><br />Biliyorum boşa üzüntüler<br /><br />Ama hep böyle kavglar olunca<br /><br />Birtanem işte o an başkaldırı edesim geliyor<br /><br />Sevgimi kalbimi her şeyimi<br /><br />Sana verdim birtanem<br /><br />Her şeyimi<br /><br />Hayatımı sana adadım<br /><br />Dünyamda sen varsın.<br /><br />Ya benim ya benim ya benimsin<br /><br />Bunun başka tarafı yok birtanem<br /><br />Sevgime inan<br /><br />Kalbime inan<br /><br />Bana inan birtanem inan ..<br /><br />Dünyama girdin<br /><br />Diğer yanım oldun<br /><br />Sadece sen varsın<br /><br />Sadece aklımda sen<br /><br />Eğer sen yoksan eğer yoksan birtanem<br /><br />Her şey boş gelir bana<br /><br />Her şey anlamsız gelir<br /><br />Sensiz yaşamaktansa <br /><br />Ellerimi sen tutmuyorsan<br /><br />Gözlerime sen bakmıyorsan<br /><br />Beni can bilmiyorsan<br /><br />İşte ozaman<br /><br />Kara Toprak Benim Mekanım Olur Birtanem…</div></b></font></font></span>