PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sildim

Cleric
09.Haziran.2019, 00:26
<div id="post_message_4463714"><blockquote class="postcontent restore "><div style="text-align: center;"><b><font color="Black">Tüm kırgınlıkları bir kenara attım bu gece.. <br />Sildim beni üzen herşeyi... <br />Pencerenin kenarına oturup, yıldızları seyrettim saatlerce. <br />Kendime bir yıldız seçip yanındakilere de sevdiklerimi yerleştirdim. <br />Herkesi ama herkesi, komşunun bebeğinin bile bir yıldızı vardı benim gökyüzümde... <br />Sonra tam benim yanımda bir yıldız daha farkettim,ama adını koyamadım onun.. <br />Düşündüm bu kim diye bulamadım, hatırlayamadım! <br />Eksik yoktu işte, ailem arkadaşlarım, hatta sönük yıldızlara eski dostları koymuştum... <br />Hayatımdaki herkes oradaydı ... <br />Ama o yıldız! Hem de bana bu kadar yakınken... <br />İsimsiz kalmıştı. <br />Sonra telefonum çaldı. <br />Nedenini anlayamadım ama hiç heyecanlanmadım, göz ucuyla baktım kimmiş diye.. <br />Bilmediğim bir numara! <br />Biraz tanıdık geldi ama pek de umursamadım.. <br />Gökyüzündeki hayatıma döndüm ben, isimsiz yıldız hala oradaydı tekrar düşündüm, tekrar bulamadım kim olduğunu!! <br />Radyoda en sevdiğim şarkı çalmaya başladı. <br />Ama bu şarkıyı sebep bu kadar çok sevdiğimi hatırlayamadım! <br />Sanki birine dair birşeyler vardı.. bulamadım! <br />Yıldızlarıma baktım belki bu şarkının içinde kim sakladığını bulurum diye, o isimsiz yıldız göz kırptı bana! <br />Herşeyi, herkesi düşündüm... <br />Dinlediğim şarkıları,okuduğum yazıları, yürüdüğüm yolları, sakladığım umutları... <br />Hepsinde aynı his vardı, hepsinde aynı sıcaklık! <br />Ama bazen taşıyordu bu kadar anı, kimdi hayatıma böylesine işlediği halde hatırlayamadığım! <br />Kimdi gökyüzümde bile yanıbaşımda durduğu halde adını koyamadığım! <br />Herşeyi bir kenara bırakıp... <br />Bugüne kadar benimle olan ama bugün yok olanları düşündüm! <br />O yıldıza baktım, göz kırptı bana yine.. <br />Bir an aklıma geldin! <br />Sonra kırgınlıklarımı, kızgınlıklarımı, beni üzen herşeyi sildiğimi hatırladım! <br />Doğru ya beni en çok üzen sendn! <br />Tüm kırgınlıklarımın içinde sen vardın.. <br />Onları bir kenara attığımda, yok saydığımda,sildiğimde... <br />Seni de çıkarmıştım hayatımdan! <br />Numaranı bile tanıyamadım, o yıllardır ezberimde olan numarayı... <br />Ya yıldıza ne demeli.. <br />Benim yanıbaşımda, bir görünüp bir kaybolan tabi ki sendin.. <br />Nasıl unuttum ki!!! <br />Tam böyle düşünrken, o yıldıza adını vermek için döndüm, göz kırpmak için, yanıbaşımdasın sonsuza dek oarada kalacaksın demek için döndüm.. <br />Ama yoktuN! Sadece sonsuzluğa doğru kayan bir ışık gördüm...<br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br />...alıntı... </font></b></div>