PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gülce - Ömer Lütfi Mete

Cleric
09.Haziran.2019, 00:26
<div id="post_message_3613781"><blockquote class="postcontent restore "><b><span style="font-family: Comic Sans MS"><font color="DarkRed">Uçurumun kenarındayım Hızır <br />Ulu dilber kalesinin burcunda <br />Muhteşem belaya nazır <br />Topuklarım boşluğun avcunda <br />Derin yar adımı çağırır <br />Dikildim parmaklarımın ucunda <br />Bir gamzelik rüzgâr yetecek <br />Ha itti beni, ha itecek <br />Uçurumun kenarındayım Hızır <br />Civan hazır <br />Divan hazır <br />Ferman hazır <br />Kurban hazır <br /><br />Uçurumun kenarındayım Hızır <br />Güzelliğin zulme çaldığı sınır <br />Başım döner, beynim bulanır <br />El etmez <br />Gel etmez <br />Gülce'm uzaktan dolanır <br />Uçurumun kenarındayım Hızır <br />Gülce bir çağrı <br />Mecaz değil <br />Maraz değil <br />Gülce bir afet <br />Peri değil <br />Huri değil <br />Gülce ak sihir <br />Gülce ölümcül naz <br />Buram buram agu <br />Yar yüzünde infaz <br /><br />Bir gamzelik rüzgâr yetecek <br />Ha itti beni, ha itecek <br />Güzelliğin zulme çaldığı sınır <br />Uçurumun kenarındayım Hızır <br />Ben fukara <br />En hakir <br />Bin taksir <br />Ateşten <br />Kalleşten <br />Mızrakla gürzden <br />Dabbetülarz'dan <br />Deccal’dan, yedi düvelden <br />Korku nedir bilmeyen ben <br />Tir tir titriyorum Gülce’den <br />Ödüm patlıyor Gülce’ye bakmaktan <br />Nutkum tutuluyor, ürperiyorum <br />Saniyeler gözlerimde birer can <br />Her saniyede bir can veriyorum <br /><br />1981<br /> <br /><font size="4"><font color="Red">Ömer Lütfi Mete</font></font></font></span></b>