PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanki Ben , Ben Değilim

Sinem
09.Haziran.2019, 00:24
<div id="post_message_4825750"><blockquote class="postcontent restore ">Parmaklarımdaki Kelepçeler Yüreğimdeki Kilitler Yüzünden Aldığım Nefese Hükmedemiyorum...<br />Bundan Sonra Hiçbir Güç Teselli Edemez Beni Biliyorum...<br />Sevdiğim Ya da Sevebileceğim Hiçbir Şey Kalmadı Yaşantımda...<br />Değişmiş, Kendime Olan Güvenimi Yitirmişim...<br />Gözlerimdeki Anlamsız Bakışın Sahibi Ben Değilim Sanki...<br />Yine Üşüyorum...<br />Sanki Korunmasızım...<br />Sanki Ben, Ben Değilim...<br />Sanki Anlamsız Her Şey...<br />Yürüyorum Ama Nereye Bilmiyorum...<br />Güneş Her Zamanki Gibi Parlak mı, Yağmur Islak mı Onu da Bilmiyorum...<br />Ruhum Kara Bulutların Ortasında Kapkara Bulutlar Var Etrafımda...<br />&quot;Ah Şu Bulutlar Geçmese Gözlerimden&quot; Derken Birden Gözlerim Yağmurlar Yağdırıyor Solgun Yanaklarıma...<br />Fırtınalar Kopan Yüreğim Yorgun ve Hasta...<br />Çılgın Dalgalar Köpük Köpük Kabarıyor İçimde...<br />Hayat Yeni Yeniden Ağır Yükler Bindirdi Omuzlarıma...<br />Ne Taşımaya Gücüm Var Ne de Atmaya..<br />Bu Ağırlığı, Bu Mutsuzluğu Biliyorum Daha Fazla Taşıyamayacağım...!<br />Kendimden Bile Bıkmışım...