PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Can Hep Seni İster

RenkLi
08.Haziran.2019, 22:22
<div id="post_message_2923177"><blockquote class="postcontent restore "><div style="text-align: center;"><i><b>Seni düşündükçe ağlar gözlerim,<br />Titrer, hiç birşey tutamaz ellerim,<br />Seninle olmak bir tek hayalim,<br />Ben yalnız seni, seni isterim.<br /><br />Hasretim sana, güzel yüzüne,<br />Bakmaya doyum olmaz inci gözüne,<br />Sen süslersin, hep sen girersin düşüme,<br />Senden başkası zaten yok ki gönlümde.<br /><br />Hadi gel aydınlat karanlık dünyamı,<br />Hadi gel gönlüme kur sarayını,<br />Seni istiyorum ben, yalnız seni,<br />Gelde sar, seni seven kalbimin yarasını.<br /><br />Gönlümde sen, düşümde sen, her yerde sen varsın,<br />Şu garibin derdini ne vakit anlarsın,<br />Hayatım agu oldu panzehiri sensin,<br />Yaralı yüreğimi ne vakit sararsın.<br /><br />Bu yürek öldü seninle can bulacak,<br />Kalbimin yarası sürekli kanayacak,<br />Gönlümde açan gül bir anda kuruyacak,<br />Sen yoksan eğer, bu canda yok olacak.<br /><br />Sen;<br />Bedenimin ruhu, gözlerimin güneşisin.<br />Sen;<br />Gecemin yıldızı, gündüzümün ışığısın.<br />Sen;<br />Gönlümün sultanı, kalbimin sahibisin.<br />Söylesene bana; bu can sensiz neylesin?</b></i></div>