PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÖyLe ÖzLedim ki Seni

RenkLi
08.Haziran.2019, 22:22
<div id="post_message_2368043"><blockquote class="postcontent restore "><div style="text-align: center;"><b><i><span style="font-family: Comic Sans MS"><font size="5"><font color="Magenta">Ben ki alışkın değilim sensiz uyku tutturabildiğim gecelere,<br />Duymadan o güzel sesini, uyku girmiyor işte bu yorgun gözlerime.<br />Sabah gözümü ilk açtığımda elim derhal telefona gidiyor, acep aradı mı? Diye.<br />Ama her defasında senin dışında onlarca kişi görüyorum telefonuma numaralarını cevapsız diye bırakan.<br /><br />Öyle özledim ki, sesinin sesimdeki yankısını!<br />Çocuksu gülümsemene sebep olan maymunluklarımı…<br />Beni sevme şeklini öyle özledim ki…<br /><br />Bu lanet dünyada her geçen gün soğuyor insan hayattan, yaşamaktan.<br />Çünkü hiçbir şey istediğimiz gibi gitmiyor maalesef.<br />Dünyanın adil olmasını bekliyoruz, hani hiç değilse bize ziyan vermemesini, huzurlu olmayı…<br />Ama sanırım sabır taşı misali, bizi tam ortamızdan çatlatmaya niyetli.<br /><br />Öyle özledim ki, gözlerinin içine bakarken gözlerimden durduk yerde yaş gelmesini…<br />Neden ağlıyorsun derdin, çılgın misin sen?<br />Gözlerine bakınca neler gördüğümü bir bilsen,<br />Sen olsaydın benim yerimde,<br />mendil dayanmazdı gözyaşlarını silmene herhalde.<br /><br />Öyle özledim ki seni aradığımda sesindeki neşeyi…<br />Kuşum derdin, özledin mi beni derdin.<br />Bende belki tam anlatamam sana olan hasretimi diye<br />Nasıl özlediğimi, seni nasıl sevdiğimi ispatlayayım diye hep ant ederdim. <br /><br />Güzel gözlüm, öyle özledim ki seni…<br />Yüreğim bir mecal kaldı şimdi.<br />Her gece yatağıma geçip çalmasını bekliyorum lanet telefonumun.<br />Her gece yalvarıyorum Allah ıma, bir an önce geçsin bu dertler bu sıkıntılar diye…<br />Ve her gece uykuyu haram ediyorum gözlerime.<br /><br /><br /><br />A kadınım, öyle özledim ki seni…<br />Tıraş bile olmuyorum eskisi gibi.<br />Batıyor sakalların git kes öyle öp beni derdin.<br />Öptürmezdin gül yanaklarını sinek kaydı olmadan yüzüm.<br />Ama art döndüğümde de kokumu içine çekerek öyle bir öperdin ki beni, hep öyle kalalım isterdim.<br /><br />Sevdiğim, öyle özledim ki seni…<br />Sesini, nefesini, bana doğru kurduğun cümlelerin her bir kelimesini…<br />Şimdi bekliyorken senden istikbal tek bir seslenişi, nasıl zor bir bilsen,<br />Nefes alıp verdiğimde özlem ciğerlerime yakıyor, özlem saçlarımdan tutup çekiştiriyor.<br />Sensin onun dermanı diyor içimdeki ses her gece.<br /><br />Canımın taaaa içi, öyle özledim ki seni…<br />Her derdini alırdım üstüme, sen üzülme sen yorulma sen düşünme isterdim, ben bakarım çaresine…<br />Yeter ki gülsün yüzün derdim, ben alan okurum senin için bu alemin cümlesine…<br /><br />Kurban olduğum, aşkların en güzeli, bir tanem, gül bakışlım, kalbimin birincisi…<br />Öyle özledim ki seni, sesini, nefesini…<br />Haydi art dön artık ta, mutluluktan kes şu nefesimi…<br /><br />Ömer KÖROĞLU</font></font></span></i></b></div>