Tekil Mesaj gösterimi

Alt 17.Haziran.2019, 20:26
Maltus Maltus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

About
Standart ~~"Hani olur ya belki özlersen, istersen beni ~~

<div id="post_message_694329"><blockquote class="postcontent restore "><b><font color="DarkRed">Yokluğun...<br /><br /><br /><br /><br /><br />Yokluğunda uzun uzun yazmaya başladım. <br />Pencerenin önünde saatlerce oturup, gelip gidenlere daldığım zamanlar oluyor. <br />Gidişini unutamıyorum. İçimdeki boşluğun iliklerime geçişine seyirci olup, izliyorum.<br />Her şeyden, herkesten uzaklaşan kopuk bir ruha yataklık ediyorum. <br />Eskiden de severdim yalnız olmayı, ama şimdi, daha bir hoşuma gidiyor bir başına kalmak,<br />yaşamak. En iyi kendime anlatım ediyorum kendimi. ..<br /><br />Kendi filmimi yazıp, yönetiyorum. Tek kişilik bu oyunda sensizliği ve yalnızlığımı anlatıyorum. <br />Bir rüyanın içinde uyanır gibiyim. Gerçek hangisi, ben nerdeyim çözemiyorum. <br />Sen de yoksun... <br /><br />İçimdeki boşluğun derinleştiği gündü gidişin. Gitme diyebilmeyi her şeyden çok istedim. <br />Ama, söyleyemedim. Küçük hayallerim vardı büyük umutlara hamile kalan.<br />Düzgün, koca adamdın sen, bense hiç büyümek istemeyen bir çocuk. <br /><br />Aslında senin gidişinle değişti her şey… Yokluğunu kaldıramayacak kadar büyüdüğümü ayrım ettim. <br />Oysa büyük olmak can yakıcı duygulardı benim için.<br /><br />Bundan iyice emin oldum. Kuşkusuz artık gelmeyeceksin biliyorum. <br />Kalabalık, en ıssız köşelerde yakalıyor şimdilerde beni. <br />Sensizlik vuruş üstüne vuruş indirirken, gelişigüzel duygulara demir atıyorum.<br />Düşüncelerimi karıştırıyorum. Karışıyorum. Hep aynı duygular etrafımda dönüyor. <br />Alışkın bir eda içinde yere çivileniyor ayaklarım. Kaçmak istiyorum.<br />Kaçamıyorum... <br /><br />Yalnızlık benden kalabalığa bulaşıyor. Kendimi bırakıp, duygularımı salıveriyorum sokağa. <br />Her yer gözlerim değdikçe grileşiyor. Sensizliğe tahammül gücüm gün ve gün zorluyor düşüncelerimi. <br />Çıkıp gittiğin anı düşlüyorum tam orta yerinde evimin.<br />Kapıya dokunamıyorum. Sadece sen varsın orada, bakamıyorum. <br />Gidişine ortaklık eden kapım yalnızca yokluğuna açılıyor... <br /><br />Aramıza kapıdan başka her şey giriyor. Zaman giriyor, ayrılık, özlem bir de sensizlik.<br />Kalan son gücümü çıktığın kapıyı kapatmak için kullanıyorum.<br />Sessizliğin içinde buluyorum artık seni. Ruhumdaki tüm duyguları boşaltıyorum kapının art yerine. Bıraktığın yerdeyim hala. Her gün gidişini yeniden izliyorum.<br />Üzerimde ince yorgunluğun, yüreğimde külçe ağırlığınla duruyorum.... <br /><br />Yokluğuna alışamadım. Ancak, bu şekilde yaşamaya çalışıyorum...<br /></font></b>