Tekil Mesaj gösterimi

Alt 17.Haziran.2019, 20:26
Maltus Maltus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

About
Standart Yureginizle sevmeniz dilegiyle:)

<div id="post_message_665560"><blockquote class="postcontent restore ">Ewan 22 yaşına o yıl basmıştı, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir<br />genç adam olmanın asaletini taşıyordu. 10 gün sonra Kore'deki bir savaşa<br />katılmak üzere İngiltere'den ayrılacaktı, hiçbir şeyden korkmuyordu ama<br />duygusallığı nedeniyle, ülkesinden ayrılma fikri zor geliyordu ona.<br />Ağır adımlarla büyük kütüphaneden içeriye girdi, bir kitap alıp oturdu ve<br />okumaya koyuldu. Gerçekten de çok güzel temalara değinmiş etkileyici bir<br />kitaptı elindeki, ama daha da güzel olanı kitabı daha önce başkasının da<br />okumuş ve bazı yerlere notlar almış olmasıydı. Okuyanın notlar aldığı<br />bölümler Ewan'ı da derinden etkiliyor, notları okudukça sarsıyordu. Kim<br />olabilirdi bu? Hemen kütüphane memuresine gitti ve daha önce kitabı okuyan<br />kişinin kim olduğunu öğrendi. Holly adında bir kadındı, adresini aldı ve eve<br />varır varmaz bir name yazdı:<br />- &quot;Büyük Kütüphanede bir kitap okudum. Eklediğiniz notlar karşısında<br />hayranlık duyduğumu belirtmeliyim. 10 gün sonra Kore'ye gidiyorum, sizi<br />tanımak - mektuplaşmak istiyorum. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.&quot;<br />Holly'den müspet yanıt geldi ve mektuplar ardı arkasına yazılmaya başlandı.<br />Her yeni mektupta birbirlerinden biraz daha etkileniyor, yüreklerini<br />birbirlerine biraz daha açıyorlardı. 2 yıl bu şekilde geçip gitti. Ewan ve<br />Holly birbirlerine belki binlerce name yazmış, her mektuptan ayrı tatlar<br />almışlardı. Ewan'ın ülkeye art dönme zamanı gelmişti, son mektubunda<br />Holly'i görmek istediğini yazdı.<br />- &quot;Ancak seni tanıyabilmem için bana bir resmini gönder lütfen&quot; diye ekledi.<br />Holly buluşmayı kabul etti ama resmi göndermedi. &quot;Resmin ne önemi var ki?<br />Bizi ilgilendiren kalplerimiz değil mi? Yakama kırmızı bir çiçek takacağım&quot;<br />dedi.<br />Günler birbirini kovaladı ve Ewan ülkeye döndü. Trenden indiği ilk anda<br />gözleri Holly'i aradı. Bir müddet bakındı, sonra kalabalığın arasından<br />şimdiye dek gördüğü en güzel kadın belirdi. Uzun boylu, çok güzel vücutlu,<br />uzun sarı saçlı, masmavi iri gözleri ve mavi elbisesiyle muhteşem bir<br />kadındı. Kadına doğru bir adım attı, ama yakasında hiç birşey yoktu. Kadın<br />gözlerine baktı ve :<br />- &quot;Merhaba denizci, benimle gelmek ister misin?&quot; diye sordu. Tam o sırada<br />güzel kadının omuzunun üzerinden, yakasında kırmızı çiçek olan kadını gördü.<br />Kısa boylu, şişman sayılacak kiloda, gri kısa saçlı, tozlu uzun pardesüsü ve<br />kalın bilekleriyle öylece duruyordu.<br />Ewan şaşkındı, az önce hayatında gördüğü en güzel kadından bir teklif<br />almıştı ancak karşısında da yüreğine aşık olduğu kadın duruyordu. Kendini<br />toparladı ve yanından geçen dünyalar güzeli kadına aldırmadan ilerledi.<br />Elinde Holly'le birbirlerini tanımalarını sağlayan kitap vardı. Elini<br />uzattı, &quot;Merhaba Holly&quot; dedi gözlerinin içi gülerek.<br />- &quot;Pardon&quot; dedi kadın. &quot;Ben Holly değilim. Az önce buradan geçen sarı saçlı<br />mavi elbiseli bayan yakama bu çiçeği taktı ve bunun hayatının sınavı<br />olduğunu söyledi. Sizi garın çıkışındaki cafe'de bekliyormuş...&quot;<br />-- <br /><br />&quot;Merhaba denizci, benimle gelmek ister misin?&quot; diye sordu. Tam o sırada<br />güzel kadının omuzunun üzerinden, yakasında kırmızı çiçek olan kadını gördü.<br />Kısa boylu, şişman sayılacak kiloda, gri kısa saçlı, tozlu uzun pardesüsü ve<br />kalın bilekleriyle öylece duruyordu.<br />Ewan şaşkındı, az önce hayatında gördüğü en güzel kadından bir teklif<br />almıştı ancak karşısında da yüreğine aşık olduğu kadın duruyordu. Kendini<br />toparladı ve yanından geçen dünyalar güzeli kadına aldırmadan ilerledi.<br />Elinde Holly'le birbirlerini tanımalarını sağlayan kitap vardı. Elini<br />uzattı, &quot;Merhaba Holly&quot; dedi gözlerinin içi gülerek.<br />- &quot;Pardon&quot; dedi kadın. &quot;Ben Holly değilim. Az önce buradan geçen sarı saçlı<br />mavi elbiseli bayan yakama bu çiçeği taktı ve bunun hayatının sınavı<br />olduğunu söyledi. Sizi garın çıkışındaki cafe'de bekliyormuş...&quot;<br />-- <br />Aşk ve sevgi bu kadar anlatılır.Aşkı anlayanlara....